Bugünkü maç programı futbolseverlerin yakın takibinde. İngiltere Premier Lig'in 22. haftasında Everton sahasında lider Arsenal'ı konuk etti. Mücadeleyi ev sahibi ekip 1-0 kazandı. Everton'a galibiyeti getiren golü 60. dakikada James Tarkowski kaydetti. Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında Fraport TAV Antalyaspor, sahasında Gaziantep FK'yi 1-0 mağlup etti. Demir Grup Sivasspor, sahasında Beşiktaş'ı 1-0 yendi. Spor Toto Süper Lig 23. hafta maçında Fatih Karagümrük deplasmanda Ankaragücü'nü 2-0 mağlup etti ve 4 maçlık beraberlik serisinin ardından galibiyetle tanıştı. Peki bugün hangi maçlar, kimin maçı var? Bugünkü maçlar saat kaçta? İşte 5 Şubat 2023 Pazar maç programı.
Bugün kimin maçı var? (5 Şubat 2023 Pazar maç programı)
- 11:00 Kayseri Melikgazi – Pendik Engelliler Ampute Futbol Süper Ligi TRT Spor 2, TRT Spor Yildiz
- 12:00 Fenerbahçe – Tepecikspor TFF Elit U14 Ligi Fenerbahçe Futbol Akademi Youtube
- 13:00 Iğdırspor – Darıca G.Birliği TFF 3. Lig Iğdırspor Youtube
- 13:00 68 Aksaray Bld. – Siirt İÖİ TFF 3. Lig Fuchs Sports Youtube
- 13:00 Galatasaray – Bayrampaşa TFF Elit U15 Ligi GS TV
- 13:30 İstanbulspor – Alanyaspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2
- 13:30 Manisa FK – Samsunspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
- 14:00 Elazığspor – Ağrı 1970 TFF 3. Lig Yayın Yok
- 14:00 Hacettepe – Eskişehirspor TFF 3. Lig Fuchs Sports Youtube
- 14:00 Akhisarspor – Efeler 09 Spor TFF 3. Lig Fuchs Sports Youtube
- 14:00 Nazilli Bld. – Sivas Bld. TFF 2. Lig Fuchs Sports Youtube
- 14:00 Kuşadasıspor – Eynesil Belediyespor TFF 3. Lig Fuchs Sports Youtube
- 14:00 Karaman FK – Kahramanmaraş TFF 3. Lig Fuchs Sports Youtube
- 14:00 Bayrampaşa – Alanya Kestel TFF 3. Lig Fuchs Sports Youtube
- 14:00 Artvin Hopa – Beyoğlu Yeni Çarşı TFF 3. Lig Fuchs Sports Youtube
- 14:00 Fatsa Bld. – Bergama Bld. TFF 3. Lig Fuchs Sports Youtube
- 14:00 Kütahyaspor – Çatalcaspor TFF 3. Lig Fuchs Sports Youtube
- 14:00 Mersin İY – 52 Orduspor TFF 3. Lig Fuchs Sports Youtube
- 14:00 Fenerbahçe – Tepecikspor TFF Elit U15 Ligi Fenerbahçe Futbol Akademi Youtube
- 14:15 Cambuur – Ajax Hollanda Eredivisie Vole App
- 14:15 Roda – Maastricht Hollanda Eerste Divisie Bilyoner
- 14:30 Spezia – Napoli İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2
- 14:30 Radomiak Radom – Stal Mielec Polonya Ekstraklasa Bilyoner
- 15:00 St.Johnstone – Celtic İskoçya Premier Lig S Sport Plus, Tivibu Spor 1
- 15:00 Clermont – Monaco Fransa Ligue 1 Bein Sports 4
- 15:00 Zira – Qabala Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport
- 15:00 Galatasaray – Bayrampaşa TFF Elit U16 Ligi GS TV
- 15:30 Magdeburg – Karlsruhe Almanya Bundesliga 2 beIN Sports Tod TV, Tivibu GO
- 15:30 Hansa Rostock – Hamburg Almanya Bundesliga 2 Tivibu Spor 3, beIN Sports Tod TV
- 15:30 St.Pauli – Hannover 96 Almanya Bundesliga 2 Tivibu Spor 4, beIN Sports Tod TV
- 15:30 Antwerp – Club Brugge Belçika Pro League S Sport Plus, Tivibu Spor 2
- 16:00 Hatayspor – Kasımpaşa Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2
- 16:00 Gençlerbirliği – Göztepe Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
- 16:00 Mallorca – Real Madrid İspanya La Liga S Sport, S Sport Plus
- 16:00 Villarreal B – Granada İspanya La Liga 2 Bilyoner
- 16:15 Sion – FC Zurich İsviçre Süper Ligi Bilyoner
- 16:15 FC Will – Bellinzona İsviçre Challenge Ligi Bilyoner
- 16:30 Al Dhafra – Al Ain BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner
- 16:30 Al Ittihad – Al Wahda BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner
- 16:30 Mioveni – Sepsi Romanya Liga 1 Bilyoner
- 16:30 Feyenoord – PSV Hollanda Eredivisie Vole App
- 16:30 G.A. Eagles – NEC Nijmegen Hollanda Eredivisie Bilyoner
- 17:00 Torino – Udinese İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2
- 17:00 Nottingham Forest – Leeds United İngiltere Premier Lig Bein Sports 3
- 17:00 Ajaccio – Nantes Fransa Ligue 1 beIN Sports Tod TV
- 17:00 Auxerre – Reims Fransa Ligue 1 beIN Sports Tod TV
- 17:00 Lorient – Angers Fransa Ligue 1 beIN Sports Tod TV
- 17:00 Strasbourg – Montpellier Fransa Ligue 1 beIN Sports Tod TV
- 17:00 ND Gorica – Sibenik Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner
- 17:00 Lech Poznan – Legnica Polonya Ekstraklasa Bilyoner
- 17:00 Brno – Viktoria Plzen Çekya 1.Ligi Bilyoner
- 17:00 Ceske Budejovice – Slovan Liberec Çekya 1.Ligi Bilyoner
- 17:00 Hradec Kralove – Bohemians Çekya 1.Ligi Bilyoner
- 17:30 Stuttgart – Werder Bremen Almanya Bundesliga Idman TV, Bein Sports 4, Tivibu Spor 1
- 17:30 Neftçi Bakü – Sumqayıt Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport
- 18:00 Mechelen – Charleroi Belçika Pro League Bilyoner
- 18:00 Panathinaikos – Lamia Yunanistan Süper Ligi Bilyoner
- 18:00 Club Brugge U23 – Virton Belçika 1. B Ligi Bilyoner
- 18:15 Girona – Valencia İspanya La Liga S Sport, S Sport Plus
- 18:15 Palermo – Reggina İtalya Serie B Bilyoner
- 18:15 Parma – Genoa İtalya Serie B Bilyoner
- 18:15 Andorra – Real Zaragoza İspanya La Liga 2 Bilyoner
- 18:30 Braga – Famalicao Portekiz Liga NOS Bilyoner
- 18:30 GD Chaves – Maritimo Portekiz Liga NOS Bilyoner
- 18:30 Atromitos – AEK Yunanistan Süper Ligi Bilyoner
- 18:30 Luzern – Young Boys İsviçre Süper Ligi Bilyoner
- 18:30 Winterthur – Lugano İsviçre Süper Ligi Bilyoner
- 18:30 Thun – Neuchatel Xamax İsviçre Challenge Ligi Bilyoner
- 18:45 Groningen – Twente Hollanda Eredivisie Bilyoner
- 19:00 Galatasaray – Trabzonspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
- 19:00 Sakaryaspor – Keçiörengücü Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports 2
- 19:05 Brest – Lens Fransa Ligue 1 Bein Sports Max 1
- 19:15 Al Wasl – Al Bataeh BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner
- 19:15 Al Jazira – Khorfakkan BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner
- 19:30 Wolfsburg – Bayern Münih Almanya Bundesliga Idman TV, Tivibu Spor 2, Bein Sports 4
- 19:30 Tottenham – Manchester City İngiltere Premier Lig İçtimai TV, Bein Sports 3
- 19:30 Hajduk Split – Rijeka Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner
- 19:30 Pogon Szczecin – Slask Wroclaw Polonya Ekstraklasa Bilyoner
- 20:00 Fiorentina – Bologna İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2
- 20:00 Sparta Prag – Mlada Boleslav Çekya 1.Ligi Bilyoner
- 20:30 Real Sociedad – Valladolid İspanya La Liga S Sport, S Sport Plus, CBC Sport
- 20:30 KAA Gent – Genk Belçika Pro League S Sport Plus, Tivibu Spor 1
- 20:30 Cartagena – Levante İspanya La Liga 2 Bilyoner
- 20:30 Ponferradina – Racing Santander İspanya La Liga 2 Bilyoner
- 21:00 Porto – Vizela Portekiz Liga NOS Smart Spor HD, Spor Smart
- 21:00 Panetolikos – Asteras Tripolis Yunanistan Süper Ligi Bilyoner
- 21:00 Universidad Nacional – Atlas Meksika Premier Ligi – Clausura Bilyoner
- 21:15 St.Gilloise – Zulte Waregem Belçika Pro League Bilyoner
- 21:15 Dender – Deinze Belçika 1. B Ligi Bilyoner
- 21:30 PAOK – Olympiakos Yunanistan Süper Ligi Bilyoner
- 22:00 CFR Cluj – Steaua Bükreş Romanya Liga 1 Bilyoner
- 22:45 Inter – Milan İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport
- 22:45 Marsilya – Nice Fransa Ligue 1 Bein Sports 4
- 23:00 Barcelona – Sevilla İspanya La Liga S Sport Plus, S Sport
- 23:00 Lugo – Ibiza İspanya La Liga 2 Bilyoner
- 23:30 Gil Vicente – Arouca Portekiz Liga NOS Bilyoner
Süper Lig 23. hafta 5 Şubat maç programı
- 13.30 İstanbulspor-Corendon Alanyaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
- 16.00 Atakaş Hatayspor-Kasımpaşa (Yeni Hatay)
- 19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Nef)
6 Şubat Pazartesi hangi maçlar var?
17.00 HangiKredi Ümraniyespor-Adana Demirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)
20.00 Fenerbahçe-Arabam.com Konyaspor (Ülker)
20.00 Bitexen Giresunspor-Yukatel Kayserispor (Çotanak Spor Kompleksi)
Spor Toto 1. Lig 5 Şubat Pazar maç programı
13.30 Manisa FK-Yılport Samsunspor (Mümin Özkasap)
16.00 Gençlerbirliği-Göztepe (Eryaman)
19.00 Sakaryaspor-Ankara Keçiörengücü (Yeni Sakarya Atatürk)
6 Şubat Pazartesi kimin maçı var?
20.00 Eyüpspor-Bodrumspor (Eyüp)
5 Şubat Pazar hangi maçlar var?
14.00 Eşin Group Nazilli Belediyespor-Sivas Belediyespor (Nazilli İlçe)
5 Şubat Pazar kimin maçı var?
13.00 Edirnespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Edirne 25 Kasım)
14.00 Entegre Solar Elazığspor-BC Group Ağrı 1970 (Elazığ Doğukent)
14.00 Belediye Kütahyaspor-İdaş Çatalcaspor (Dumlupınar)
14.00 Belediye Derincespor-Yomraspor (Belediye Derincespor Doğal Çim)
14.00 Exenpay Yeni Mersin İdmanyurdu-52 Orduspor (Mersin)
14.00 Nevşehir Belediyespor-Amasyaspor FK (Nevşehir Gazi)
14.00 1922 Konyaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
14.00 Hacettepe 1945-Eskişehirspor (Osmanlı)
14.00 Kuşadasıspor-Amberçay Eynesil Belediyespor (Kuşadası Özer Türk)
14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Ergene Velimeşespor (Başpınar)
14.00 Alagöz Holding Iğdır FK-Darıca Gençlerbirliği (Iğdır Şehir)
14.00 Yeşilyurt D.Ç Ofspor-23 Elazığ FK (Of İlçe)
14.00 Karaman FK-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor (Kemal Kaynaş)
14.00 Bayrampaşa-Armoni Alanya Kestelspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Kınay Bulvarspor (Gümüşhane Yenişehir)
13.00 68 Aksaray Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi (Dağılgan)
14.00 Fatsa Belediyespor-Bergama Belediyespor (Fatsa İlçe)
14.00 Kepez Belediyespor-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Kepez Hasan Doğan)
14.00 Akhisarspor-Efeler 09 (Spor Toto Akhisar)
14.00 Niğde Anadolu FK-Güneş Holding Çankaya FK (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs)
14.00 Artvin Hopaspor-Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri (Hopa İlçe)
14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Osmaniyespor FK (Tepecik Şenol Güneş)
14.00 Malatya Arguvanspor-Merkür Holding Erbaaspor (Arguvan İlçe)